“Atmosferə atılan istixana qazlarının idarə edilməsi haqqında” yeni qanun layihəsi ictimai müzakirəyə çıxarılırq
“Atmosferə atılan istixana qazlarının idarə edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikasının Qanun layihəsinin mətni ictimai müzakirənin təmin edilməsi məqsədilə Nazirliyin (eco.gov.az) rəsmi saytında yerləşdirilib.
Vətəndaş cəmiyyəti institutları, hüquqi şəxslər, ayrı-ayrı vətəndaşlar, mütəxəssis və ekspertlər layihə ilə tanış ola, rəy, irad və təkliflərini bu elan yerləşdirildiyi tarixdən 22 noyabr tarixinədək lhr@eco.gov.az ünvanına göndərə bilərlər.

The new draft law “On the management of greenhouse gases released into the atmosphere” is being submitted for public discussion
The text of the draft law of the Republic of Azerbaijan “On the management of greenhouse gases released into the atmosphere” has been posted on the official website of the Ministry (eco.gov.az) in order to ensure public discussion.
Civil society institutions, legal entities, individual citizens , specialists and experts can familiarize themselves with the project and send their opinions, comments and suggestions to the address lhr@eco.gov.az from the date of posting of this announcement until November 22.